Kurumsal Dökümanlar

Her işletmenin kuruluşundan itibaren ihtiyaç duyduğu, basım amaçlı veya internet ortamında kullanılabilen görsel işaretlerin (logo, amblem vb.), kurumsal dokümanlarının (kartvizit, antetli kağıt, zarf, dosya, klasör vb.) ve tanıtım materyallerinin (broşür, katalog vb.) tasarım ve basım uygulamalarını gerçekleştiriyoruz. Ayrıca kurumsal işaretlerin kullanıldığı diğer tanıtım ve sunum materyallerinin (fuar materyalleri, dijital baskılı ürünler, kompozit materyaller vb.) tasarım, basım ve üretimini yapıyoruz.

İletişim

Bize mesaj gönderin

Pozitif Medya bir ticari iletişim ve tam hizmet ajansı olarak kuruldu. İşine hep ciddiyetle baktı, işini sevdi. Kaliteye verdiği önem ve dürüstlükle birlikte kısa zamanda onlarca memnun müşteri edindi.

Ekonomik çözümler sunarak müşterilerinin çıkarlarını hep korudu. Müşterilerine daha hızlı ve ekonomik çözümler sunmak amacıyla bünyesinde matbaa ve fotoğraf birimi oluşturdu.

Çünkü Biz; Müşterilerimizin her şeyin en iyisine layık olduğunu biliriz. Pozitif Medya olarak sizlere daha kusursuz hizmet sunabilmek ve birlikte büyüyebilmek için; “Müşteri en önemli varlık sebebimizdir” der ve buna tüm benliğimizle inanırız.

  • Tel: 0312 395 05 02
  • Email: pozitifmedya@gmail.com
  • Adres: İvedik Organize Sanayi Bölgesi Prestij İş Merkezi 1122.Cadde No: 40/24 Yenimahalle ANKARA